מחשב עריכה עם שני מסכים.

בניית אתרים

ב"פרודוקטיבי – פתרונות מדיה מלאים", אנו מבינים את החשיבות הרבה של בניית אתר אינטרנט באופן הנכון, כדי לשמש כחזית הדיגיטלית של העסק שלך. עיצוב האתר, המשלב בין אסטטיקה ויזואלית מרהיבה לבין נוחות גלישה, יוצר רושם ראשוני חיובי ומזמין את המבקרים להישאר ולגלוש עוד. התמקדות בהנעה לפעולה חדה וברורה מבטיחה שהמבקרים לא רק יעריכו את התוכן אלא גם יפעלו בהתאם למטרות האתר – קנייה, הרשמה לניוזלטר, צור קשר ועוד.

ב"פרודוקטיבי", אנו מתמחים בהענקת שירות אישי ומותאם לכל לקוח, מתוך הבנה שכל עסק ייחודי בצרכיו וביעדיו. איכות השירות שלנו מתבטאת בקשב לדרישות הלקוח, בגישה יצירתית לפתרון אתגרים ובמחויבות לתוצאות. מטרתנו היא להבטיח שהאתר שלך יעמוד לא רק בציפיות אלא יעלה עליהן, תוך שילוב של טכנולוגיות מתקדמות, עיצוב מודרני וחוויית משתמש מעולה.כמעט כל צעד שאנחנו עושים בחיי היומיום שלנו מלווה בביקור באתר אינטרנט הרישמי או ברשת החברתית(פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין ועוד) של החברה/המוצר/ השירות אשר אנחנו מתעניינים בהם.

שלושת הפלטפורמות העיקריות בבניית אתרים:

 
  • פלטפורמת wordpress – מערכת מבוססת קוד פתוח (open source) :
  • פלטפורמת wix –  פלטפורמה – שבעיקרה מאפשרת ״לכל אחד״ ליצור אתר לבד(diy).
  • פיתוח עצמאי – הקמת וניהול האתר משלבי הבסיס שלו יכול להוות יתרון במצבים מסויימים אבל לרוב מדובר בחסרון גדול מכוון שזה נועל אתכם למפתח האתר.
בחברת "פרודוקטיבי", החלטנו להקים את אתרי לקוחותינו, בדומה לאתר זה שאתם גולשים בו כעת, באמצעות פלטפורמת WordPress, משום שהיא מציעה גמישות ודינמיות בלתי רגילות. WordPress, בהיותה פלטפורמת קוד פתוח, מאפשרת לנו להתאים את האתרים בצורה מדויקת לצרכים המשתנים של העסקים שאנו מלווים. היכולת להוסיף מודולים ופלאגינים מגוונים מספקת פתרון מותאם אישית לכל דרישה, בין אם מדובר בפונקציונליות מתקדמת, בטיחות מידע, או באופטימיזציה למנועי חיפוש. כל זאת, תוך שמירה על עיצוב מודרני וחוויית משתמש מעולה. 
ב"פרודוקטיבי", אנו מבינים כי העסקים של לקוחותינו צומחים ומשתנים, ולכן נדרשת פלטפורמה שתאפשר לאתר להתפתח יחד איתם. WordPress מספקת את הגמישות הנדרשת להתמודדות עם כל אתגר ולהבטיח שהאתר ימשיך לשרת את העסק בצורה הטובה ביותר גם כשהוא צומח ומתרחב.

כמה תוכן צריך להיות בכל עמוד? האם יש צורך להמעיט או להרחיב במילים?

תשובה לשאלה זו תלויה באופי העמוד אבל ככלל אצבע חשוב שבכל עמוד יהיה מספיק תוכן ושהתוכן יהיה איכותי ובעל משמעות אמיתית לגולש. נגמרו הימים שגוגל התייחסו לכפילות מילים בלבד. כיום האתרים נבחנים אל מול הערך האמיתי שהם נותנים לגולש. לכן, חשוב שהתוכן יהיה נגיש לגולש, נוח לקריאה ומסודר לפי נושאים. לא מספיק לשפוך תוכן אל העמוד אלא גם לעצב ולהעביר את המסרים בצורה האופטימלית. לרוב רצוי שכל עמוד יכלול לפחות 500-700 מילים. ניתן לעבור מספר זה  אם התכנים הם באמת איכותיים ובעלי ערך אמיתי.

מה יותר חשוב, תוכן טקסטואלי איכותי או כמותי עבור מנועי החיפוש?

אם בעבר גוגל התעניינו במילות מפתח בלבד, מה שהוביל אנשי תוכן ואנשי ווב לבצע טריקים זולים(רשמו את כל מילות המפתח מספר פעמים בצבע העמוד כך שהעין האנושית לא נחשפה לטקסט אבל המנועי חיפוש זיהו שיש חזרתיות על מילות המפתח ונתנו ציון איכות חיובי-שגוי לדפים אלה) כיום האלגוריתם של גוגל הרבה יותר חכם והוא בוחן את איכות התוכן ולא מסתפק במילות מפתח בלבד.

אישה מקלידת על מחשב נייד עם פרחים וכוס קפה.

האם אתם יכולים להרים אתר בעצמכם ולחסוך את העלויות?

בקצרה, כן. אבל וזה אבל גדול… לא לכולם יש חוש עיצובי ויכולת לשים את האצבע על העיקר ולהתאים את חווית המשתמש של הגולש(UI, UX). שלא נדבר על העובדה שכשבונים אתר לראשונה יש הרבה מאוד אלמנטים שאפילו לא מודעים להם אשר יפגעו בכם בהמשך.

והכי חשוב, לכם יש את התפקיד הכי חשוב בעסק שלכם וזה לנהל אותו ולדאוג לצמיחה ותחזוקה שלו. בניית אתר, בטח אתר ראשון, יצריך מכם השקעה אדירה של זמן והשקעה. זמן שאפשר להשקיע כאמור בפיתוח העיסקי שלכם. אם בכל זאת אתם מרגישים נכונים ובטוחים לצאת לדרך זו, אנו מאחלים לכם בהצלחה ומקווים שתגדלו, תתפתחו ותכירו יותר טוב את המרחב הויראטואלי. אם יש לכם שאלות או התייעצויות, פנו אלינו ונשמח לתת לכם פוש בכיוון הנכון.

מאמרים בתחום

קבוצה של אנשים שעובדים על פרויקט עיצוב.

בריף עיצובי

הבריף העיצובי, מוכר גם בשם בריף גרפי, הוא השלב הראשון והחשוב בתהליך פיתוח אתר / אפליקציה / פרויקט עיצובי אחר

קראו עוד »
אדם מקליד על מחשב נייד ועליו סמלי SEO.
הפרטים התקבלו בהצלחה

נחזור אליכם בהקדם